Sponsorzy i partnerzy

Zimowy Poland Bike Marathon 2017

Sponsor główny:

SKLEPROWEROWY.PL


Patronat honorowy:

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO


Sponsorzy:

Marka SUPERIOR z roku na rok umacnia swoją wysoką pozycję w kolarskim świecie oraz pozyskuje coraz więcej sympatyków dzięki szerokiej gamie profesjonalnych produktów rowerowych. Rowery SUPERIOR są projektowane oraz produkowane w czeskiej fabryce w Koprivnicach od ponad 15 lat. Obiekt należy do jednych z najnowocześniejszych i technicznie zaawansowanych fabryk w Europie. Roczna produkcja to ponad 300 tysięcy rowerów, a komponenty, które są używane do produkcji, pochodzą od światowych marek takich jak Shimano, DT Swiss, Rockshox, Sram i FSA.

ALPENROSE - Hotel w austryjackiej Karynti znajdujący się na stoku góry Gerlitzen (1909 m n.p.m.), położony na wysokości 1650 m n.p.m. Wymarzone miejsce do przygotowań do wyścigów kolarskich. Karyntia to jeden z najbardziej nasłonecznionych regionów Austrii, położony przy granicy z Włochami i Słowenią. Można tu znaleźć liczne, zróżnicowane trasy narciarskie, a w pobliskim Villach zrelaksować się w gorących źródłach. Latem okolica hotelu ALPENROSE to istny raj dla kolarzy. Niezliczone single tracki, długie podjazdy oraz nieograniczona liczba tras rowerowych przyciąga zarówno kolarzy górskich, jak i szosowych. Po treningu natomiast można korzystać z uroków jeziora Osiacher See, które leży u podnóża góry Gerlitzen.

SILVINI

GOGGLE - Producent wysokiej jakości okularów i gogli sportowych.

AVIOTEX - Producent doskonałych jakościowo, wytrzymałych i przestronnych namiotów turystycznych typu willowego w bardzo szerokiej gamie. Posiada doświadczenie we współpracy z branżą reklamową, oferując altany i balony reklamowe z nadrukami dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Oferuje także namioty szybkorozkładalne oraz hale namiotowe.

FITSHAPE POLSKA - zespół ludzi zajmujących się profesjonalną, szytą na miarę suplementacją dla sportowców i ludzi aktywnych. Lata doświadczeń pozwalają nam twierdzić iż posiadamy umiejętności, doświadczenie oraz produkty, które, jako jedyne na rynku polskim legitymują się certyfikatami centrum antydopingowego przy Deutsche Sporthochschule w Kolonii, akredytowanego przez World Anti-Doping Agency (WADA). Jako byli sportowcy, odpowiedzialni ludzie, biznesmeni i rodzice polecamy produkty pewne, sprawdzone i pozwalające na zdrowe oraz bezpieczne poprawianie wyników sportowych.


Partnerzy medialni:

RADIO WAWA

TVP 3 WARSZAWA

BIKEBOARD

VELONEWS.PL

MTBNEWS.PL

MTB.PL

PRESSPEKT


Partnerzy:

PRIMART - Przedsiębiorstwo produkujące szeroką gamę wyrobów ciastkarskich.

GASTRO MAGIC SERVIS - Największa w Polsce wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, cateringowego,konferencyjnego i piknikowego.

EAUdeVIE

Z-HOTEL BUSSINES & SPA - zdrowy, zielony i ekologiczny hotel stworzony z myślą o ludziach poszukujących komfortowego miejsca do aktywności biznesowej i relaksu. Całkowita prywatność, unikalność oferty i najwyższa jakość to najbardziej cenione cechy tego miejsca

PAPI KIDS tworzy niezwykłe eventy, pikniki, urodziny i imprezy dla dzieci. PAPI KIDS daje możliwość udziału w warsztatach plastycznych i różnych działaniach artystycznych, które edukują. Dzięki temu wiemy jak kreować działania, które obok zwykłej zabawy rozwijają najmłodszych. Ważna jest dla nas warstwa edukacyjna i dbamy o to, żeby każdy tworzony przez nas event niósł nie tylko zabawę, ale i rozwój. Z pasją i ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do organizacji każdego przyjęcia. Uśmiech dziecka, duma i zadowolenie – to cel naszych zabaw i starań. Papi powstało z pasji do tworzenia dla dzieci. Impreza zorganizowana z PAPI KIDS to 100% zadowolenia dzieci i satysfakcji Klientów

KLINKA MOJA

7 BULLS

FUNDACJA SPORT